Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про роботу фахівців із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Дата: 19.03.2018 09:07
Кількість переглядів: 520

12.03.2018 року фахівцем Нікітіною І.В. у Роздольненській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено лекцію на тему: «Я-школярик. Правила поведінки для кожної дитинки».

Мета заходу: закріпити і розширити знання учнів початкових класів про правила поведінки у школі, розвинути вміння застосовувати набуті знання практично, виховати свідому дисципліну, викликати бажання виконувати правила і поводити себе зразково.

Учні пройшли контроль знань на вивчену тему та отримали буклети з правилами поведінки у школі.

У заході взяли участь 30 учнів.

14.03.2018 року фахівцем Нікітіною І.В. у Роздольненській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено лекцію на тему: «Як на льоду не потрапити в біду. Правила поведінки на льоду та біля водоймищ».

Учні із задоволенням та цікавістю слухали лекцію, залюбки ділились знаннями щодо безпечного відпочинку та способів порятунку людини з полонки.

У заході взяли участь 23 учня.

14.03.2018 року фахівцем Яцун Н.І. у Новопетриківській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено лекцію на тему: «ТУБЕРКУЛЬОЗ».

Мета заходу: підвищити рівень поінформованості дітей про захворювання на туберкульоз та ознайомити з основними методами запобігання захворюванню, посприяти формуванню в учнів життєвої мотивації до здорового способу життя.

Учні з цікавістю слухали тему, задавали багато різноманітних питань, відповідали на запитання стосовно представленої теми.

Всі учасники отримали інформаційно-просвітницький матеріал у вигляді буклетів.

У заході взяли участь 20 учнів 10-11 класів.

14.03.2018 року фахівцем Тохтаровою Т.П. у Розливненській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено лекцію до Всесвітнього Дня поезії.

Мета заходу: розповісти дітям, що ЮНЕСКО – Організація ООН з освіти, науки та культури – у 1999 році запропонувала відзначати Всесвітній День поезії, аби заохотити держави світу пропагувати написання й читання віршованих творів, видавати й поширювати їх; донести до учнів, що поезія як символ людського духу об’єднує й зміцнює людство.

Учням запропоновано почитати твори Ліни Костенко, Василя Герасим’юка та Грицька Чубая.

У заході взяли участь 20 учнів 7-8 класів.

14.03.2018 року фахівцем Єгоровим Д.Е. у Нескучненській ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М.О. Корфа проведено лекцію на тему «Поняття прав і свобод людини».

Мета заходу: поінформувати учнів про їх законні права та інтереси, значення прав людини та процедуру їх захисту.

Учасники заходу уважно слухали, задавали багато питань та висловлювали власні думки.

Учням продемонстровано короткометражний фільм стосовно даної теми та розповсюджено інформаційно-просвітницький матеріал у вигляді пам’яток.

У заході взяли участь 30 учнів 9-11 класів.

14.03.2018 року фахівцем Лавровою І.О. у Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено відео лекторій на тему: «Я маю право!».

Мета заходу: ознайомити учнів із міжнародно–правовими стандартами прав людини, розкрити їх зміст, виховати правову свідомість та громадську позицію.

Всі учасники отримали інформаційно-просвітницькі буклети.

У заході взяли участь 24 учні 9-11 класів.

15.03.2018 року фахівцем Ольмезовою Н.В. у Зеленогайській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено захід на тему: «Права та обов’язки дітей, як громадян України».

Мета заходу: розширити знання про «Конституцію України», як основний Закон держави, сформувати уявлення про «Декларацію прав дитини», поглибити знання учнів про права та обов’язки громадян, виховати патріотичні почуття.

Учні взяли участь в обговоренні даної теми, висловили свої думки та отримали відповіді на поставлені питання.

Всі учасники отримали інформаційно-просвітницький матеріал у вигляді буклетів.

У заході взяли участь 15 учнів старших класів.

16.03.2018 року фахівцем Резниченко О.В. у Великоновосілківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 проведено лекцію на тему: «Правова відповідальність підлітків».

Учасників заходу ознайомлено з нормативно-правовими актами такими як: Конвенція ООН «Про права дитини», «Конституція України», «Сімейний кодекс України» та з деякими пунктами Кримінального кодексу України.

Учні взяли активну участь в обговоренні даної теми, задавали багато питань та висловлювали власні думки.

У заході взяли участь 43 учні 9-х класів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора