Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Робоча нарада

Дата: 14.08.2018 09:11
Кількість переглядів: 502

13.08.2018 року в.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. провів робочу нараду стосовно участі у конкурсі, який оголошено Міністерством соціальної політики про відбір проектів створення робочих місць для відтворення та розвитку інфраструктури Донецької області, які реалізовуватимуться за рахунок коштів державного бюджету.

Під час заходу обговорено важливість, значимість та актуальність участі в зазначеному конкурсному відборі з метою стимулювання соціально-економічного розвитку району.

 Заслухано пропозиції можливих проектів:

- капітального ремонту дитячого оздоровчого центру «Дружба» з запровадженням спортивного ухилу, що передбачатиме будівництво басейну та сучасного спортивного майданчика;

- капітальний ремонт будівлі де буде розміщено інклюзивно-ресурсний центр, придбання відповідного обладнання та меблів;

- створення Центру для жінок, які опинились у складних життєвих обставинах з можливістю тимчасового проживання, перебування;

- придбання автомобіля «мобільного соціального офісу» для забезпечення доступності послуг за місцем проживання;

- запровадження послуги з оформлення та видачі паспортів у формі ID-картки у центрі надання адміністративних послуг, що передбачає закупівлю відповідного обладнання.

За підсумком наради в.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. надав доручення управлінню економіки, розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу райдержадміністрації провести моніторинг та надати пропозиції наявних проектів які відповідають вимогам, викладеним у додатку до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку заходів зі створення робочих місць для відтворення та розвитку інфраструктури Донецької області, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.06.2018 № 454.

           

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора