Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Засідання регіональної робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення

Дата: 05.07.2018 09:14
Кількість переглядів: 605

Під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Кіруцака Є.І. проведено засідання регіональної робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

На засідання були запрошені суб’єкти підприємницької діяльності, які здійснюють свою діяльність у сфері ресторанного бізнесу та надання послуг мобільного харчування: Черкашина Н.К., Тахтаров Н.М. (кафе «Сіріус»), Алчієва М.А. (кафе «Северное сияние»), Мартиненко С.В., Савченко Н.К., Халабузар А.В.

З кожним підприємцем проведено бесіду щодо недопущення фактів використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин, встановлення заробітної плати кваліфікованим працівникам на рівні, що перевищує розмір мінімальної заробітної плати відповідно до кваліфікаційних характеристик, недопущення ситуації з встановленням режимів роботи більше 40 годин на тиждень. Кожного суб’єкта підприємницької діяльності попереджено про відповідальність за порушення законодавства про працю.

Деякі суб’єкти підприємницької діяльності не з'явилися, у зв’язку з цим, вирішено повторно запросити на засідання регіональної робочої групи. З підприємцями, які не з’являться буде проводитись робота із залученням правоохоронних та контролюючих органів.

Також були підведені підсумки роботи попереднього засідання робочої групи. Відмічена належна та відповідальна робота приватних підприємців, які сумлінно дотримуються чинного трудового законодавства та дбають про своїх працівників, а саме: ПП Гайченя Н.В. (офіційно оформлено 4 працівника); ПП Зубатенко М.В (оформлено 3 працівника).

Підсумовуючи засідання робочої групи, заступник голови райдержадміністрації Кіруцак Є.І. наголосив, що легалізація трудових відносин і заробітної плати, ліквідація прихованої зайнятості залишається одним з ключових напрямків роботи усіх державних органів і вирішувати цю проблему треба спільними зусиллями – як державі, так і самим працівникам.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора