Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Дата: 03.12.2018 09:15
Кількість переглядів: 457

Всесвітній день боротьби зі СНІДом - це ще одна нагода привернути увагу суспільства до проблем ВІЛ-інфікованих, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасної діагностики ВІЛ-СНІД. 30 листопада 2018 року всі заклади загальної середньої освіти Великоновосілківського району, працівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, учасники «Ліги майбутніх поліцейських» долучилися до районної акції «Жива червона стрічка».

Оскільки одним із важливих способів запобігання поширенню СНІДу є роз’яснення таких аспектів ризику, як небезпека випадкових зв’язків та необхідність ретельнішого ставлення до свого життя, то учасники акції отримали інформацію й про шляхи передачі ВІЛ/СНІДу, а також про умови, за яких інфекція не передається.

На завершення учасники акції разом утворили червону стрічку як знак єдності, розуміння і солідарності в нерівній боротьбі людини та хвороби й символом надії на майбутнє без СНІДу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора