Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Апаратна нарада Великоновосілківської райдержадміністрації

Дата: 27.11.2018 09:24
Кількість переглядів: 442

26 листопада 2018 року голова райдержадміністрації Ганна Ященко очолила чергову апаратну нараду Великоновосілківської райдержадміністрації, яка відбулась за участю заступників голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів райдержадміністрації, районних відділень міністерств і центральних органів виконавчої влади, установ, організацій району.

Порядок денний засідання складався з семи питань, три з яких — присвячено освіті, а саме виконанню Програм: «Молодь» у Великоновосілківському районі на 2017 – 2021 роки» за 2018 рік; розвитку фізичної культури та спорту у Великоновосілківському районі на 2017 - 2021 роки за 2018 рік; розвитку масового футболу у Великоновосілківському районі на 2017 – 2020 роки за 2018 рік. Ганна Анатоліївна відзначила високі результати юних спортсменів району, та загострила увагу на проблемі температурного режиму в спортивних залах і роздягальнях районного культурно-оздоровчого комплексу. Питання низької температури повітря в приміщеннях для тренувань буде вирішено найближчим часом.
Про забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та ДБСТ доповідав заступник голови райдержадміністрації Євген Кіруцак.
Про роботу Великоновосілківського професійного ліцею, здобутки навчального закладу та плани на подальший розвиток доповідала в.о. директору ліцею Вікторія Сазонова.
Начальник філії „Автодор №1” дочірнього підприємства „Донецький облавтодор” ВАТ Державна акціонерна компанія „Автомобільні дороги України” Микола Бізбіз доповів про технічний стан прибиральної техніки та забезпеченість паливно-мастильними та сипучими матеріалами. Стан техніки і наявність матеріалів для боротьби з ожеледицею оцінені як задовільні.
В ході засідання розглянуто і інші важливі питання життєдіяльності району, зокрема стан захворюваності на кір та заходи з локалізації захворюваності, виділення коштів на медикаменти і медичне обладнання, та інше.

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора