Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Стан ринку праці

Дата: 24.07.2018 09:24
Кількість переглядів: 838

Протягом січня-червня 2018 року Великоновосілківським районним центром зайнятості надано статус безробітного 519 громадянам. Кількість вакансій, заявлених роботодавцями у цей період, становила 711. Середня тривалість укомплектування вакансій становила 7 календарних днів, що на 1 календарний день більше, ніж у відповідному періоді 2017 року.

У січні-червні 2018 року за направленням центру зайнятості працевлаштовано 619 осіб, в т.ч. 493 громадянина  з числа зареєстрованих безробітних. Кількість працевлаштованих громадян на 35 осіб більша, ніж у січні-червні 2017 року.

Кількість працевлаштованих безробітних з числа осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (батьки, які мають дітей віком до 6 років, учасники бойових дій,  люди з інвалідністю тощо) становила 219 осіб.

Кількість безробітних, які започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, становить 3 особи.

У громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру брав участь 321 безробітний.

Професійне навчання за направленням центру зайнятості проходили 373 безробітних.

Станом на 1 липня 2018 року кількість зареєстрованих безробітних становила 670 осіб, з них 469 отримувачів допомоги по безробіттю.

Кількість вакансій у базі даних центру зайнятості становила 31, що на 5 вакансій більше, ніж у відповідному періоді 2017 року.

Рівень безробіття становить 3,1%, що на 0,1% більше, ніж на кінець червня  2017 року.

За останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, безробітне населення працездатного віку, визначене за методологією Міжнародної організації праці, в Україні становило в I кварталі 2018 року 1711,9 тис. осіб, що становить 10,0 %  до економічно активного населення працездатного віку.

          З метою подолання дисбалансу між попитом та пропозицією робочої сили центром зайнятості здійснюються заходи щодо сприяння зайнятості населення, які спрямовуються на:

1) забезпечення відповідності рівня професійної кваліфікації працездатних осіб потребам ринку праці;

2) створення умов для активного пошуку роботи безробітними;

3) підвищення конкурентоспроможності осіб на ринку праці.

 

В профінформаційному секторі розміщено перелік навчальних закладів Донецької області, які пройшли відбір для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних на 2018 рік та щомісячно розміщуються графіки професійного навчання та перепідготовки безробітних за робітничими професіями в навчальних закладах Донецької області та 11 ЦПТО ДСЗ. В Інтернеті розміщено мобільні додатки ЦРП (центр розвитку підприємництва), Центр профорієнтації та Довідник послуг та пільг учаснику АТО.

Забезпечується  стимулювання діяльності роботодавців, спрямованої на створення нових робочих місць та працевлаштування безробітних.

Здійснюється  компенсація єдиного соціального внеску роботодавцям за працевлаштування 6 безробітних, в тому числі  квотних категорій і в пріоритетних видах економічної діяльності, та компенсація роботодавцям витрат на оплату праці за 11 працевлаштованих безробітних з числа ВПО.

Щосереди проводиться навчальний семінар з основ бізнес планування.

Щомісячно оновлюється перелік підприємств, на яких можливе стажування молоді, яка навчається.

Ведеться база даних  осіб з інвалідністю та здійснюються заходи щодо працевлаштування безробітних даної категорії.

За період з 21.06.2018 по 10.07.2018 легалізовано 7 осіб в сфері ресторанного господарства та підприємств торгівлі.

 

Директор Великоновосілківського районного центру зайнятості                                                  С.О.Буряк

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора