Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Управління соціального захисту населення Великоновосілківської райдержадміністрації Донецької області щодо стану соціальних виплат за лютий 2019 року.

Переглядів: 272

Управління соціального захисту населення Великоновосілківської райдержадміністрації повідомляє, що виплати за лютий 2019 року  допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам , які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі , яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку, державної соціальної допомоги на дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошове забезпечення батькам вихователям за надання соціальних послуг у прийомних сім’ях здійснені в повному обсязі. Загальна сума коштів на вищевказані виплати склала 5,8 млн.грн.

Виплачені компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю , дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги в повному обсязі у сумі 22,5 тис.грн.

Профінансовані та виплачені пільги та житлові субсидії населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у сумі 63,8 тис.грн.

За лютий 2019 року виплачено в повному обсязі з державного бюджету:

 -    допомога переміщеним особам на проживання у сумі 1500,4 тис.грн.;

- матеріальна допомога малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю у сумі 3,0 тис.грн.;

-    на заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів у сумі 97,0 тис. грн.

- на соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у сумі 57,8 тис.грн.

Перерахування усіх видів допомоги на виплатні відділення поштового зв’язку та банківських установ проводяться без затримок.« повернутися до списку новин