Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про роботу фахівців Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Дата: 23.04.2018 09:25
Кількість переглядів: 545

17.04.2018 року фахівцем із соціальної роботи Нікітіною І.В. у Роздольненській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено лекцію на тему: «Туберкульоз: шляхи зараження та запобігання».

Метою даного заходу стало пояснення про профілактику захворювань на туберкульоз серед жителів району: школярів, молоді, батьків; пояснення шляхів зараження туберкульозом та умовами, що сприяють розвитку цього захворювання, а також, з метою формування навичок дотримання правил особистої гігієни.

Діти із зацікавленням слухали тему, ділились власними знаннями, приймали участь в обговоренні даної теми.

Після лекції всі учасники отримали тематичний інформаційно-просвітницький матеріал у вигляді буклетів.

Охоплено 15 учнів.

 

17.04.2018 року фахівцем із соціальної роботи Кужель С.Б. у Старомайорській ЗОШ I-III ступенів проведено захід на тему: «Правила безпечної поведінки школярів».

Захід проведено з метою формування в учнів знання про правила безпечної поведінки, обговорення небезпеки, які можуть спіткати дітей вдома, на вулиці, навчання правильному поводженню під час різноманітних життєвих ситуацій, застерегти дітей від ігор в небезпечних місцях, навчити вибирати предмети для розваг, організовувати свій відпочинок без загрози здоров’ю.

Під часі заходу діти проявили високу активність – висловлювали власну думку, задавали багато запитань відповідно до теми та відповідали на поставлені запитання.

Всі учасники отримали брошури з основними правилами дорожнього руху.

Охоплено 12 дітей початкових класів.

 

18.04.2018 року фахівцем із соціальної роботи Лавровою І.О. у Шевченківській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено бесіду на тему: «Я і моя сім’я».

Захід проведено з метою виховання шанобливого ставлення до старших членів сім’ї, розвитку бажання допомагати батькам, радувати їх успіхами та увагою.

Діти із задоволенням ділилися розповідями про своїх мам та татусів, охоче спілкувалися на тему сімейні традиції та свята.

Охоплено 14 учнів 1 класу.

 

18.04.2018 року фахівцем з соціальної роботи Ольмезовою Н.В. у Зеленогайській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено лекцію на тему: «Захист прав та інтересів дитини. Конвенція ООН».

Захід проведено з метою ознайомлення дітей з їхніми правами, допомогти молодшим школярам зрозуміти своє право на турботу і піклування держави про кожну дитину.

Учасники заходу взяли активну участь в обговоренні лекції, висловлювали власні думки та ставили запитання.

Школярів ознайомлено з деякими нормативно-правовими актами такими як: Конвенція ООН «Про права дитини», Сімейний кодекс України та деякими пунктами Конституції України.

Після лекції всі учасники отримали інформаційно-просвітницькі буклети.

Охоплено 15 учнів молодших класів.

 

18.04.2018 року фахівцем із соціальної роботи Єгоровим Д.Е. у Нескучненській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено лекцію на тему: «Шкідливі звички».

Захід проведено з метою проінформувати учнів про негативний вплив зловживання алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Учні уважно слухали, задавали багато різних питань та ділились власними знаннями.

Після лекції серед учасників розповсюджені буклети стосовно представленої теми.

Охоплено 25 учнів 7 класу.

 

13.04.2018 року фахівцем із соціальної роботи Ольмезовою Н.В. спільно з працівниками Іскрівської сільської ради організовано суботник на території Іскрівської сільської ради.

В заході взяли активну участь жителі с. Іскра, фермери та працівники сільської ради.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора