Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Спортивні заходи до Дня фізичної культури і спорту

Дата: 11.09.2018 09:31
Кількість переглядів: 828

Згідно календарного плану спортивно-масових заходів у Великоновосілківському районі на 2018 рік, з метою пропаганди здорового способу життя, залучення молоді району до регулярних занять фізичною культурою та спортом, 08 вересня поточного року на стадіоні «Колос»  смт Велика Новосілка відбулися районні спортивні заходи присвячені Дню фізичної культури і спорту.

Урочисте відкриття змагань розпочав творчий колектив районного культурно-оздоровчого комплексу флешмобом «Ми за мир!».

Змагання проводилися з таких видів спорту: міні-футбол, бігова естафета, жонглювання м’ячем.

Понад 60 учасників з 6 команд взяли участь у змаганнях, а саме: 2 команди Великоновосілківської РК ДЮСШ «Старт», команда Шевченківської сільської ради «Юність», команда «Прометей» (смт Велика Новосілка), збірні команди с. Багатир та с. Красна Поляна.

В міні-футболі кращими стали гравці команди «Прометей». ІІ місце посіла команда Великоновосілківської РК ДЮСШ «Старт». ІІІ місце – збірна команда с. Багатир.

В бігу найспритнішими стали спортсмени «Прометею». Другими прийшли до фінішу гравці збірної команди с. Красна Поляна. Почесне ІІІ місце посіла збірна команда с. Багатир.

В жонглюванні м’ячем І місце вибороли спортсмени Великоновосілківської РК ДЮСШ «Старт». ІІ місце – збірна команда            с. Красна Поляна. ІІІ – команда Шевченківської сільської ради «Юність».

Також на великому полі відбулися товариські матчі з футболу між командами ветеранів спорту, в яких взяло участь понад 40 чоловік.

Переможці та учасники були нагороджені грамотами та заохочувальними призами.

З нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в сфері фізичної культури та спорту, активну громадську позицію, професіоналізм, відданість справі грамотами Департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації були нагороджені Максименко О.О. – учитель фізичної культури Костянтинопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Паньков В.В. – учитель фізичної культури Великоновосільківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Тарасьєв В.В. – голова Великоновосілківської РГО ВФСТ «Колос» та Шапаренко В.М. – директор Великоновосілківської РК ДЮСШ «Старт».

Спільними грамотами відділу молоді та спорту УОМС райдержадміністрації, РГО ВФСТ «Колос» та РК ДЮСШ «Старт» нагороджені тренери РК ДЮСШ «Старт» Бондаренко В.А., Гусєв С.В., Косарєв О.В., Тріщова О.В., Хоменко С.О., Чекубашев А.Л., Черабай Ф.Д. та Шемяков Д.А.

Грамоти управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації отримали Арабаджі В.М. – учитель фізичної культури Старомлинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Арих В.І. – учитель фізичної культури Великоновосільківської гімназії з ЗОШ І ступеня та Бойко П.О. – учитель фізичної культури Великоновосільківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

За активну участь в спортивному житті району, високі спортивні досягнення, самовідданість, цілеспрямованість й прагнення до перемоги та особистий внесок в підвищення авторитету Великоновосілківського району грамотою управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації нагороджені вихованці РК ДЮСШ «Старт» Іванов Кирило, Косарєва Анна та Шевченко Микола. Також Косарєва Анна отримала посвідчення про присвоєння першого дорослого спортивного розряду з дзюдо. За підтримки ТОВ «Южное» юні спортсмени отримали цінні подарунки.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора