Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Шукаєте нову роботу? Бажаєте знайти кваліфікованих працівників?

Дата: 14.11.2018 09:32
Кількість переглядів: 448

У Великоновосілківському районному центрі зайнятості Вам допоможуть! Адже ключовим принципом в роботі фахівців центру зайнятості є створення сучасної соціальної сервісної служби для клієнтів (або рекрутинг),  використовуючи різні підходи та джерела інформації.

Головною ідею рекрутингу (підбір персоналу в штат компанії або під замовлення клієнта) є задоволення інтересів шукачів роботи й потенційних роботодавців шляхом створення відеовакансій  та презентацій роботодавця; направлення роботодавцю резюме й відеорезюме; проведення онлайн-співбесід, міні-ярмарок вакансій, днів відкритих дверей на виробництві; організація професійного навчання на робочому місці.

Рекрутинг полягає не лише в підборі фахівців для підприємств, а й у пошуку роботодавців для шукачів роботи. Звернутись до фахівця з рекрутингу можливо через «скриньку рекрутера», яка знаходиться у центрі зайнятості. Достатньо лише вказати у запиті, яку роботу або яких працівників ви шукаєте, залишити свої контактні дані, й вам обов’язково зателефонують, запропонувавши варіанти працевлаштування або підібравши необхідних працівників.    

Протягом січня - жовтня 2018 року надійшло 1017 вакансій, на які, завдяки спільній співпраці служби зайнятості та роботодавців, були працевлаштовані 894 особи. У порівнянні з 2017 роком кількість вакансій збільшено у 1,5 рази, а відсоток укомплектованих вакансій особами до набуття статусу безробітного зріс у 2 рази.                  

Індивідуальну консультацію фахівця з рекрутингу можливо отримати за адресою: смт Велика Новосілка, вул. Центральна,103, поверх 2,  кабінет 5.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора