Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Плідна взаємодія районних служб

Переглядів: 252

9 квітня  співробітниками  Великоновосілківського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області спільно з головним спеціалістом «Великоновосілківського бюро правової допомоги» Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олексієм Тахтаровим, інспектором з ювенальної превенції СП Великоновосілківського ВП Волноваського ВП ГУНП в Донецькій області Людмилою Хара та начальником відділу  Великоновосілківського  районного  центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Володимиром Хараман  була проведена профілактична бесіда з неповнолітніми, які перебувають на обліку у відділі,  на тему: «Профілактика булінгу: причини, наслідки та адміністративна відповідальність».

Під час бесіди підліткам розповіли, що таке булінг, його види, адміністративну відповідальність за вчинення булінгу, а також про можливу шкоду психічному та фізичному здоров’ю потерпілого. Під час обговорення цієї теми учасники заходу дійшли висновку, що булінг – це агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується фізичним і психологічним тиском. Неповнолітні  мали змогу висловити  свою думку з цього питання та повідомили про важливість отриманої інформації й актуальність проблеми.
 

Наприкінці заходу серед неповнолітніх клієнтів пробації були поширені буклети "Твої права - твій захист", «Насильству немає виправдання».« повернутися до списку новин