Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Регіональні змагання VIІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу»

Дата: 10.06.2019 09:34
Кількість переглядів: 433

На базі комунальної установи спортивно-оздоровчого профілю «Стадіон «Металург» в м. Бахмуті 19 червня 2019 року відбудуться регіональні змагання сьомої Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» в Донецькій області.

Спартакіада є традиційною загальнонаціональною подією і проводиться з метою створення умов для повернення потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі осіб з інвалідністю внаслідок трудового, до активної участі у житті, їх реабілітації засобами фізичної культури і спорту.

Фонд соціального страхування України, який є ініціатором проведення всеукраїнської спартакіади, започаткованої у 2013 році, продовжує сприяти соціальній реабілітації людей з обмеженими можливостями для їх повної адаптації в суспільство.

 Організатором регіональних змагань виступає управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області за підтримки Донецької облдержадміністрації.

До програми спартакіади включено шість видів спорту: бомбаскет, дартс, армспорт, гирьовий спорт, настільний теніс, шахи.

У змаганнях візьмуть участь близько 200 осіб, потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, з усіх районів Донецької області.

За результатами змагань будуть визначені переможці, які у складі збірної команди представлятимуть Донецьку область у всеукраїнських фінальних змаганнях, що відбудуться 17-21 вересня в м. Ужгороді.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора