Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Нарада з фахівцями із соціальної роботи

Дата: 18.06.2018 09:35
Кількість переглядів: 736

15.06.2018 року працівниками Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації проведено нараду з фахівцями із соціальної роботи.

Розглянуто наступні питання:

1. Виявлення, облік та здійснення соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Взаємодія з суб’єктами соціального супроводу сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах у заразі виявлення  загрози життю та здоров’ю дитини.

2. Щодо активізації роботи стосовно запровадження патронату над дитиною  на території Великоновосілківського району.

3. Щодо соціального захисту дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Про нормативне врегулювання питань, пов’язаних  із   розширенням переліку окремих категорій дітей, які можуть мати право на отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

4. Результати роботи за І півріччя  2018 року.

5. Проблемні питання.

За результатами наради прийняті  наступні  рішення:

1. Провести широку інформаційну кампанію щодо пошуку кандидатів у патронатні вихователі, які найбільше відповідають критеріям Порядку створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя  затвердженого постановою КМУ від 16.03.2017 року;

2. Здійснювати разом зі службою у справах дітей райдержадміністрації первинний відбір кандидатів у патронатні вихователі для подальшого направлення до регіонального ЦСССДМ для проходження навчання;

3. Провести роз’яснювальну роботу з батьками або законними представниками внутрішньо переміщених дітей  щодо  реалізації   їх  права на встановлення статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів та сприяти його оформлення згідно з Порядком у разі виявлення підстав для надання відповідного статусу.

Під час наради присутні спеціалісти мали можливість поспілкуватися,  обговорити нагальні питання та проблеми, що виникають у процесі роботи та обмінялися інформацією, необхідною для налагодження ефективної взаємодії.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора