Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Засідання регіональної робочої групи

Дата: 16.07.2018 09:40
Кількість переглядів: 642

Великоновосілківська райдержадміністрація продовжує вирішувати актуальну проблему - легалізація трудових відносин та заробітної плати.

12.07.2018 року заступник голови райдержадміністрації Кіруцак Є.І. провів засідання регіональної робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

На засідання запрошені суб’єкти підприємницької діяльності, які здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі та ресторанного господарства: Дмитрієв М.М., Сєрікова Л.А., Ібрагімова Н.С., Чернов Ю.М., Звєрєва Т.М., Капітан Г.І.

Членами робочої групи розглянуто документи та виявлені порушення стосовно: невідповідності оформлених роботодавців та об’єктів оподаткування; не подання підприємцем звіту 20УПП; приведення окладів некваліфікованих та кваліфікованих працівників до рівня мінімальної заробітної плати; формального підходу до оформлення трудових договорів.

За підсумками, суб’єктам підприємницької діяльності надані рекомендації: в строк до 20.07.2018 року здійснити заходи щодо належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками; забезпечити диференціацію заробітної плати з урахуванням складності, відповідальності та умов виконуваної роботи, кваліфікації працівника, результатів його праці; надавати інформацію про наявність вакансій до Великоновосілківського районного центру зайнятості.

Кожного суб’єкта підприємницької діяльності попереджено про відповідальність за порушення законодавства про працю. Також, доведено до відома, що постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб» передбачена компенсація витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування на умовах строкових трудових договорів зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.

У зв’язку з не реагуванням ПП Белозерова на неодноразові запрошення на засідання регіональної робочої групи та зауваження, вирішено направити листа з повідомленням до Головного управління Держпраці у Донецькій області.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора