Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

У СТОВ «Україна» відбувся День відкритих дверей на виробництві

Переглядів: 537

24 травня  поточного року сільськогосподарське товариство «Україна» гостинно прийняло шукачів роботи та випускників Великоновосілківського професійного ліцею на своєму механізованому подвір’ї.

Під керівництвом Зеркаля В.Я. багато років працює злагоджена команда трактористів, механізаторів, підсобних робітників та ін. З початку року на підприємство працевлаштовано 16 осіб, в тому числі 5 осіб, що належать до соціально уразливих верств населення.

В період перебування на обліку в службі зайнятості майже всі робітники  пройшли професійне навчання шляхом стажування безпосередньо на підприємстві.

На даний час у СТОВ «Україна» виникла потреба у електрогазозварнику та електрику.

Інженер підприємства Ляшенко М. презентував підприємство та провів екскурсію. Детально розповів про професії, в яких виникла потреба на даний час.

Крім подвір’я, гості відвідали майстерні, гаражі, їдальню й актовий зал, в якому після екскурсії, виступив директор Великоновосілківського центру зайнятості Буряк С.О. та завідувач сектору персоналу та організаційно-інформаційної роботи управління Пенсійного фонду України в Великоновосілківському районі Арап І.

Присутніх ознайомлено з новими тенденціями в роботі служби зайнятості, Пенсійного фонду, надано інформацію про можливості отримати нову професію, а також, надано відповіді на поставлені питання.

 « повернутися до списку новин