Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про роботу фахівців Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Дата: 21.09.2018 09:48
Кількість переглядів: 502

12.09.2018 року фахівцем із соціальної роботи Ольмезовою Н.В. у приміщенні Іскрівської сільської ради проведено бесіду на тему: «Мої права та обов’язки».

Метою бесіди стало допомогти дітям у розв’язанні їх правових проблем, сприяти усвідомленню прав та обов’язків, виробити уміння приймати правильні рішення у складних ситуаціях.

Всі діти уважно слухали, відповідали на поставлені запитання і ділились власними думками.

Охоплено 10 дітей.

 

12.09.2018 року до 75-ї річниці визволення с. Новопетриківка від фашистських окупантів на території Новопетриківської сільської ради проведено мітинг-реквієм.

Учням Новопетриківської ЗОШ І-ІІІ та І-ІІ ступенів ставилося на меті вшанувати пам’ять тих людей, чиї імена викарбувані на граніті меморіального пам’ятника, подякувати ветеранам, які захистили рідну землю від фашистських окупантів, принесли мешканцям мир.

Учасники заходу вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника.

Охоплено 90 учнів.

 

17.09.2018 року фахівцем із соціальної роботи Нікітіною І.В., директором Роздольненського сільського будинку культури Потурвай О.О. проведено захід на тему «Мені Україна лишила у спадок», з метою формування уявлення про країну, розширення та поглиблення поняття «Я - громадянин України».

 Діти залюбки взяли участь у заході: співали українські пісні, розповідали вірші, танцювали танець з рушниками.

 Охоплено 30 осіб.

 

20.09.2018 року фахівцем із соціальної роботи Яцун Н.І. у Новопетриківській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено лекцію на тему: «Знай та дотримуйся правил дорожнього руху».

Захід проведено з метою поглиблення знань учнів про правила дорожнього руху; повторення та вивчення основних правил пішоходів, велосипедистів, мотоциклістів, пасажирів, водіїв; сприяння розвитку мислення, мовлення, пам’яті, навичок поведінки на дорозі; виховання поваги до оточуючих; ознайомлення дітей з видами дорожніх знаків.

Охоплено 35 учнів 1-4 класів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора