Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Взаємодія Великоновосілківського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області з Бюро безоплатної правової допомоги

Дата: 29.12.2018 09:48
Кількість переглядів: 538

27 грудня 2018 року головним спеціалістом «Великоновосілківського бюро правової допомоги» Олексієм Тахтаровим забезпечено роботу дистанційного пункту прийому  громадян у Великоновосілківському  районному  відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області. Спільно з співробітниками відділу проведено інформування та консультування засуджених осіб.

Особливу увагу акцентовано на роз’ясненні правових аспектів відповідальності осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням за порушення умов відбування іспитового строку. Зокрема зазначено, що у разі невиконання засудженим, звільненим від відбування покарання з випробуванням, обов’язків, визначених законом та покладених на нього судом, систематичного вчинення правопорушень, що тягнуть за собою адміністративні стягнення і свідчать про його небажання стати на шлях виправлення, уповноважений орган з питань пробації застосовує до нього письмове попередження про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням і направлення для відбування призначеного покарання.

Також, засудженим особам, які перебувають на обліку у районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області надано роз’яснення щодо процедури поновлення втраченого паспорта та порядку прийняття спадщини за законом, та повідомлено про роботу дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги на базі Великоновосілківського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області.

Заходи в напрямку організації роботи дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги, проведення право просвітницьких заходів та індивідуального консультування сприятимуть забезпеченню прав та соціальних гарантій суб’єктів пробації.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора