Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про організацію роботи спрямовану на надання благодійної допомоги найбільш уразливим категоріям населення

Дата: 13.06.2018 09:49
Кількість переглядів: 546

 Великоновосілківським районним  центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  налагоджена тісна співпраця з благодійними організаціями.

В грудні 2017 року, за посередництвом Центру, представниками Благодійного фонду «Адра» відбулося анкетування серед внутрішньо переміщених осіб найуразливіших категорій (люди з особливими потребами І-ІІ гр., одинокі матері, одинокі особи 60+). Протягом січня  2018 року 137 осіб отримали грошову допомогу у розмірі 4200 грн,  на загальну суму 575 400 грн. В період з 09-11 січня 2018 року відбулося анкетування серед місцевих жителів  з особливими потребами І-ІІ гр. для отримання фінансової допомоги. В опитуванні взяли участь 342 особи.  За результатами анкетування протягом січня-лютого  виплачено грошову допомогу 360 особам  у розмірі 2100 грн на загальну суму 756 000   грн. Разом - 1 331 400 грн.

В березні 2018 року від Управління верховного комісара ООН у справах біженців надійшла благодійна допомога у вигляді чоловічих курток в кількості 104 шт. Допомогу отримали внутрішньо переміщені особи найуразливіших категорій (одинокі особи похилого віку, малозабезпечені, люди з особливими потребами).

Також, в березні 2018 року представниками Міжнародної гуманітарної організації Сев зе Чилдрен  відбулася реєстрація на грошову допомогу для внутрішньо перемішених сімей з дітьми (багатодітні, одинокі матері, малозабезпечені, з дітьми з особливими потребами). За результатами анкетування в травні допомогу отримала 21 родина у розмірі  7800   грн.   на   загальну суму 163 800 грн.

За посередництвом Центру за звітний період від «Благодійного фонду «Центр взаємодопомоги «Врятуємо Україну» допомогу отримали сім’ї, які перебувають на обліку в Центрі, як такі що опинились в складних життєвих обставинах, а саме:

23 січня 2018 року - 40 сімей у вигляді продовольчих наборів;

14 березня 2018 року - 44 родини у вигляді  засобів особистої гігієни.

За звітний період від «Благодійного фонду «Центр взаємодопомоги «Врятуємо Україну»   продовольчу допомогу отримали 45 родин з числа внутрішньо переміщених осіб, які потребували допомоги.

В травні 2018 року спеціалістами Центру спільно з  районною радою ветеранів було відвідано 25 осіб похилого віку, які потребують допоміжних засобів для пересування. В ході зустрічі були надані 15 ролаторів та 20 палиць для пересування.

За підтримки Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я» в Донецькій області  створені п’ять мобільних бригад  соціально-психологічної допомоги з метою попередження гендерно-обумовленого насильства в Донецькій області. Центром налагоджена тісна співпраця з Волноваською мобільною бригадою.

За звітний період спільно з мобільною бригадою було відвідано12 родин з числа сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, в яких члени родини  зазнали  гендерного та домашнього насилля. Їм були надані юридичні, психологічні та консультативні послуги, які допоможуть налагодити стосунки в сім’ї та надано гуманітарну допомогу у вигляді гігієнічних наборів.

Робота по налагодженню взаємодії з благодійними фондами триває.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора