Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про роботу фахівців із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Дата: 28.02.2018 09:51
Кількість переглядів: 524

12.02.2018 року фахівцем Нікітіною І.В. на базі Роздольненського ФАПу проведено бесіду на тему: «Щеплені діти - здорова нація!».

Мета заходу: ознайомити батьків з наслідками відмови від вакцинації дітей згідно календаря щеплень, розширити знання щодо важливості та необхідності проведення щеплень від імунокерованих інфекцій, роз’яснити до яких наслідків може призвести відмова від щеплення.

У заході взяли участь 15 батьків. 

 

16.02.2018 року фахівцем Тохтаровою Т.П. біля сільського клубу с. Костянтинопіль проведено захід на тему: «Масляна в гості завітала».

Мета заходу: розповісти дітям про найстаріше свято слов’янських народів.

В заході взяли участь 14 дітей.

 

19.02.2018 року фахівцем Лавровою І.О. у Шевченківській ЗОШ І-ІІІ ступенів, на батьківських зборах, проведено профілактичний захід: «Обережно! Туберкульоз!».

Мета заходу:  сформувати і поглибити знання соціуму про туберкульоз, акцентувати особливу увагу на причинах поширення хвороби та заходах її профілактики, розвити спостережливість та вміння робити висновки.

У заході взяли участь 35 осіб.

 

20.02.2018 року фахівцем Нікітіною І.В. спільно з директором будинку культури с-ща Роздольне Потурвай О.О. у молодіжному центрі розвитку для дітей та молоді «Нові горизонти» проведено захід на тему: «Реквієм Небесної Сотні» присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Діти переглянули тематичний відеоролик, прочитали вірші та заспівали пісні присвячені загиблим.

Хвилиною мовчання присутні віддали шану усім, хто загинув на Майдані.

У заході взяли участь 25 осіб.      

 

20.02.2018 року фахівцем Калініною Л.П. на території молодіжного центру розвитку для дітей та молоді «Перлина майбутнього» в с. Комар серед учнів Комарської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено лекцію на тему: «Дружба-найбільший скарб».

Мета даної лекції: розкрити значення дружби в житті людини, навчити дітей правильно вибирати друзів, спілкуватись і товаришувати, навчити бачити справжню дружбу, виховати уважне, шанобливе ставлення один до одного та цінувати дружбу.

Також учням 1-3 класів продемонстровано відео з представленої теми.

У заході взяли участь 7 дітей.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора