Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Патронатні сім’ї – альтернатива дитячим будинкам та прийомним сім’ям

Дата: 12.06.2018 09:57
Кількість переглядів: 681

Родина – яке близьке та зрозуміле для нас слово. Ми з дитинства відчуваємо материнську ніжність та тепло, батьківську допомогу та мудре слово. Та є діти, які недобровільно позбавлені цього почуття. Вони позбавлені любові та піклування та один на один постають перед життєвими труднощами.

16 березня 2017 року Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною», якою затверджено Порядок створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя.

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Загальний термін перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя не може перевищувати шість місяців.

Що це дасть дитині: безпеку, догляд, виховання та реабілітацію дитини в умовах сім’ї, підтримане спілкування з рідними. В разі неможливості повернення до біологічної родини – пошук для дитини нової сім’ї.

Що це дасть батькам дитини: можливість усунути складні життєві обставини, вирішити наявні проблеми, отримати професіональний соціальний супровід, що загалом сприятиме підвищенню батьківського потенціалу та воз’єднанню родини.

Зрозуміло, що тільки сім’я здатна забезпечити задоволення основних потреб дитини, надавати стимули для її подальшого розвитку, створювати стабільну атмосферу. 

Якщо ви сім’я, яка має позитивний досвід виховання власних дітей проживаєте на території Великоновосілківського району на власній   житловій площі і небайдужі до долі дітей, яким потрібна любов і турбота, звертайтесь за інформацією як тимчасово підтримати дитину, яка перебуває у складних життєвих обставинах на платній основі.

За більш детальною інформацією просимо звертатися до Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: смт Велика Новосілка, вул. Шкільна, (Щорса), 42 або за телефоном: 21-6-69.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора