Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Звернення голови райдержадміністрації Ганни Ященко з нагоди Дня пам’яті Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2019 09:59
Кількість переглядів: 398

Сьогодні минуло тридцять три роки від тієї весняної ночі, коли відбулася страшна аварія на Чорнобильській атомній електростанції.
«Мирний атом» за лічені секунди кардинально змінив перебіг людського буття, здолав державні кордони, перетворив частину чудового українського Полісся на зону відчуження, що на довгі роки стала ізольованою від навколишнього світу.
Багато жителів нашого району стали ліквідаторами наслідків Чорнобильської катастрофи, заплативши за порятунок світу найдорожчим - своїм здоров’ям. Багато з них, на жаль, передчасно пішли з життя, практично всі хворіють і потребують належного медичного та соціального забезпечення.
Ми низько схиляємо голови перед ліквідаторами Чорнобильської катастрофи, сердечно дякуємо за мужність і відвагу, за виконаний громадянський обов’язок, за порятоване вашими зусиллями людство. Кожен з ліквідаторів Чорнобиля - справжній герой, який повинен повсякчас відчувати шану і повагу з боку суспільства. Турбота про ліквідаторів, героїв – рятівників людства має консолідувати суспільство, усі його політичні сили і належати до найважливіших загальнодержавних завдань.
Від душі бажаю кожному з вас міцного здоров’я, достатку і злагоди в родинах! 

 


З повагою
Голова райдержадміністрації
Ганна Ященко

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора