Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

ПРО ПРОВЕДЕННЯ БІЗНЕС-ФОРУМУ

Переглядів: 457

20-21 вересня 2018 року у місті Маріуполь проходитиме бізнес-форум «Business4Woomen», організований Центром підтримки бізнесу м. Краматорськ основаним на базі Донецької ТПП за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business.

До участі у форумі запрошується жінки-підприємниці та жінки керівники підприємств Донецької області, представниці малого та середнього бізнесу регіону.

Під час заходу провідні експерти й успішні підприємці поділяться з учасницями ключовими тенденціями і кращими практиками в галузях маркетингу, франчайзингу, розкажуть про менторинг, як один з ефективних інструментів просування власного бізнесу, високі стандарти для бізнесу та створення і реєстрацію торгової марки, надихнуть власними історіями успіху.

Учасниці зможуть особисто поспілкуватись зі спікерами, поставити питання та отримати консультації, а також прийняти участь в тематичних воркшопах де разом з експертами, представниками власних структур, бізнес-асоціацій та громадських об’єднань, обговорити та напрацювати відповіді на питання, які сьогодні виникають перед бізнесом.

 

Управління економіки,  розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та АПК райдержадміністрації« повернутися до списку новин