Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Апаратна нарада в райдержадміністрації

Дата: 12.03.2019 10:10
Кількість переглядів: 335

Під головуванням першого заступника голови Великоновсілківської районної державної адміністрації Олександра Алчієва 11 березня відбулась апаратна нарада. Традиційно участь у ній брали заступник голови, керівники та працівники структурних підрозділів адміністрації. Також на нараді були присутні керівники територіальних підрозділів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, керівники підприємств, установ, організацій району згідно зі списками запрошених.
На засіданні обговорено поточні питання діяльності райдержадміністрації. Зокрема, встановлення економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги відповідно до чинного законодавства України, стан ринку праці. Окрема увага приділялась питанню створення матеріального резерву для запобігання та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій .
В зв’язку з проведенням 21 квітня Дня довкілля на нараді акцентувалась увага на необхідності проведення робіт з благоустрою та впорядкування територій населених пунктів району.
Підбиваючи підсумки апаратної наради, Олександр Сергійович наголосив на необхідності сумлінного виконання державними службовцями своїх посадових обов’язків, на підвищенні рівня виконавської дисципліни, удосконаленні організації та підвищенні ефективності їх роботи.

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора