Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Апаратна нарада з актуальних питань

Дата: 12.09.2018 10:12
Кількість переглядів: 539

В.о. голови Великоновосілківської райдержадміністрації Кіруцак Є.І. провів апаратну нараду за участю керівника апарату райдержадміністрації Чаган Т.А., начальника Великоновосілківського відділення Мар’їнської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС України в Донецькій області Манька А.В., начальників відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації.

Обговорено питання, що стосуються сфери життєдіяльності району зокрема: про стан нарахування та сплати земельного податку з громадян у 2018 році; про хід проведення комплексних осінньо-польових робіт сільгосппідприємствами району; про проекти ПРООН, інвестиції; про підготовку до нового опалювального періоду в закладах освіти та соціальної сфери району; про підготовку до участі у форумі «Екологія промислового регіону»; про проведену роботу щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

Також обговорено проведену роботу за минулий тиждень та плани роботи на наступний.

За результатами розгляду порушених питань, в.о. голови райдержадміністрації Кіруцак Є.І. надав відповідні доручення та рекомендації посадовим особам:

  • провести моніторинг існуючої проектно-кошторисної документації інфраструктурних проектів, які можливо реалізувати на території району;
  • активізувати роботу щодо залучення міжнародних організацій та фондів, з метою залучення інвестицій в район;
  • активізувати роботу щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа;
  • активізувати роботу щодо профілактики вчинення дітьми та підлітками правопорушень;
  • провести роботу щодо залучення випускників вищих навчальних закладів до роботи в закладах освіти району;
  • забезпечити підготовку та участь у форумі «Екологія промислового регіону».

Результати проведеної роботи будуть розглянуті на наступній апаратній нараді.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора