Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Робоча нарада

Дата: 08.08.2018 10:16
Кількість переглядів: 444

07.08.2018 року в.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. провів робочу нараду щодо організації та проведення святкування Дня Незалежності України, Дня Державного Прапора України в Великоновосілківському районі.

Учасники наради обговорили ряд питань щодо належного забезпечення святкування загальнонаціональних свят. Заслухані пропозиції до плану заходів спрямованих на виховання поваги до державних символів України та патріотичного виховання молоді. Урочистості вирішено провести 23.08.2018 року в смт Велика Новосілка та 24.08.2018 року в сільських радах району.

За підсумками, визначено та надано відповідні окремі доручення присутнім щодо належної організації відзначення державних урочистостей, про хід виконання яких буде заслухано на наступному засіданні.

В.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. акцентував увагу присутніх на необхідності вжиття додаткових заходів з благоустрою територій, святкового оформлення населених пунктів району з використанням державної символіки.

«У цьому році ми акцентуємо увагу як на 27-й річниці Незалежності України, так і на відзначенні 100-річчя відродження Української державності, ураховуючи значення Української Революції 1917-1921 років для проголошення Україною незалежності у 1991 році. Тому під час заходів з відзначення Дня Незалежності України, буде акцентована увага і на тих подіях, які відбувалися у 1917-1919 роках минулого століття» - зазначив в.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора