Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Впровадження нової системи обслуговування громадян в управлінні Пенсійного фонду України в Великоновосілківському районі, що нового для громадян

Дата: 03.05.2018 10:23
Кількість переглядів: 669

Підвищення якості обслуговування громадян, забезпечення повноти та оперативності відповідних послуг є одним із основних пріоритетів в роботі ПФУ. З цією метою була створена нова система обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій. В першому кварталі 2018 року  розпочало роботу в новій системі і управління ПФУ в Великоновосілківському районі. Згідно порядку, для призначення пенсії, майбутньому пенсіонеру необхідно надати у кабінет з обслуговування громадян, який працює за принципом «єдиного вікна» всі оригінали необхідних документів.  Спеціаліст управління одразу проводить правову оцінку наданих документів, інформує заявника про документи, які необхідно надати додатково, реєструє звернення в операційній підсистемі, формує заяву про призначення пенсії та пам’ятку (які пенсіонер засвідчує власним підписом), сканує подані документи та видає розписку – повідомлення.

Таким чином програма  формує електронну пенсійну справу громадянина, яка містять скановані пенсійні документи, а також усі розрахунки під час призначення та перерахунку пенсії. Цей пенсійний архів зберігатиметься  на загальному сервері Пенсійного фонду України. Тож, нова централізована система призначення та виплати пенсій дозволяє створити електронну пенсійну справу і відмовитись від величезного паперового документообігу, зменшити час на обслуговування громадян та мінімізувати вплив людського фактору при призначенні пенсій, отримувати послуги в Пенсійному фонді незалежно від місця реєстрації.        

Додатково нагадуємо про можливості електронного веб-порталу послуг portal.pfu.gov.ua. Цей ресурс дозволяє не виходячи з дому користуватись широким переліком послуг, а саме: переглядати свою електронну пенсійну справу, отримувати відомості про власні доходи з Реєстру застрахованих осіб, здійснювати попередній запис на прийом та переглядати корисну інформацію.

Користуватись веб-порталом можна за допомогою електронного цифрового підпису або звернутися за реєстрацією до УПФУ.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора