Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Виїзний прийом громадян

Дата: 22.05.2018 10:32
Кількість переглядів: 657

21.05.2018 року в.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. провів особистий виїзний прийом громадян на території Євгенівської сільської ради.

Під час прийому порушені питання стосовно транспортного сполучення з районним центром та ремонту дороги.

В.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. роз’яснив, що проведена спільна робота з філією «Автодор №1», сільською радою та надано пропозиції до департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької облдержадміністрації для включення в План виконання робіт з поточного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2018 рік. За результатами розгляду заплановано проведення ремонту 2 500 м2 дороги на суму 1 мільйон 125 тисяч гривень. Роботи будуть виконуватися згідно Плану.

Питання стосовно налагодження транспортного сполучення є актуальним та перебуває на постійному контролі керівництва райдержадміністрації для вирішення.

В.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. поспілкувався з Євгенівським сільським головою Назарко С.О. та спільно відвідали дошкільний навчальний заклад, Євгенівський корпус Керменчицької загальноосвітньої школи I-III ступенів та шкільний музей. Олександр Сергійович подарував учням спортивні м’ячі і побажав гарного настрою та переможних результатів.

Також, в ході робочої поїздки в.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. відвідав Керменчицьку загальноосвітню школу I-III ступенів, проінспектував хід проведення ремонтних робіт. На сьогоднішній день у закладі утеплено та перекрито дах, виконуються роботи з термомодернізації: заміна застарілих вікон на енергозберігаючі, утеплення стін.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора