Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

До поліції на екскурсію

Переглядів: 365

23 травня 2019 року  за ініціативою начальника Великоновосілківського відділення поліції Андрія Друмова, у відділенні поліції відбулась цікава екскурсія для вихованців Великоновосілківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Традиційно, екскурсія почалась із чергової частини, адже сюди в першу чергу звертаються громадяни і саме від співробітників цього підрозділу залежить наскільки оперативно і професійно будуть вжиті заходи по документуванню і розкриттю правопорушення.
Також дітям показали та розповіли про систему відеоспостреження та показали як вона працює.
Далі юні гості прослідували на подвір’я відділення, де правоохоронці демонстрували пістолет, автомат, бронежилет, гумову палицю, шлем та інші спеціальні засоби, які поліція використовує кожного дня у своїй роботі. Хлопці та дівчата із захопленням роздивлялися зброю та спеціальні засоби, приміряли та робили фото на пам'ять в поліцейській екіпіровці. Окрім цього, начальник слідчого відділу розповів діткам про особливості роботи слідчих та продемонстрував як на місці злочину можна зняти відбитки пальців.
На цьому екскурсія не закінчились. Діти мали можливість подивитися та розібратися як влаштовані службові автомобілі. В рамках екскурсії відділенням, сьогоднішні гості відвідали службові кабінети та тир, де поліцейські відпрацьовують прийоми стрільби з пістолета.
По закінченню заходу інспектор ювенальної превенції провів з дітьми профілактичні бесіди з дотримання правил дорожнього руху, особистої безпеки, а також наголосив про правила поводження в громадських місцях та застеріг від необдуманих вчинків.

«Проведення подібних екскурсій – надзвичайно позитивна та корисна практика, яку необхідно продовжувати і надалі. Важливо, щоб діти довіряли поліції та розуміли важливість дотримання вимог закону й не допускали скоєння правопорушень», - зазначив начальник Великоновосілківського відділення Волноваського відділу поліції ГУНП в Донецькій області Андрій Друмов.

Діти були у захваті і приємно враженні гостинністю правоохоронців., а поліцейські отримали безцінний дарунок - щирі дитячі посмішки. Саме вони надихають який рік поспіль нести службу в складних умовах та забезпечувати безпеку мирних жителів.

 « повернутися до списку новин