Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Засідання робочої групи щодо виявлення та супроводження осіб, які залишилися проживати в зоні надзвичайної ситуації або можливого ураження

Дата: 26.06.2018 10:35
Кількість переглядів: 598

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 року №282 «Про затвердження Порядку виявлення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, які проживають у зоні надзвичайної ситуації або можливого ураження, та організації їх супроводження» розпорядженням голови райдержадміністрації від 19 червня 2018 року №146 створено робочу групу щодо виявлення та супроводження осіб, які залишилися проживати в зоні надзвичайної ситуації або можливого ураження.

Метою створення  робочої групи є виявлення та супроводження осіб, які залишилися проживати в зоні надзвичайної ситуації або можливого ураження, - це комплекс заходів, гарантованих державою та спрямованих на життєзабезпечення таких осіб:

- надання медичної допомоги особам, у тому числі забезпечення лікарськими засобами;

- забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації і медичними виробами;

- надання соціальної допомоги;

- забезпечення предметами першої необхідності;

- забезпечення продуктами харчування та водою;

- забезпечення засобами гігієни;

- забезпечення засобами зв’язку, живлення та опалення;

- забезпечення індивідуальними засобами захисту;

- забезпечення інформацією про заходи безпеки, об’єкти укриття, засоби зв’язку із службами швидкого реагування тощо.

Дія цього Порядку поширюється на осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, у тому числі з порушеннями зору, слуху, опорно-рухового апарату, з інтелектуальним та психічним порушенням.

До інших маломобільних груп населення у цьому Порядку належать:

- багатодітні сім’ї;

- прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу та сім’ї, в яких діти перебувають під опікою чи піклуванням;

- вагітні жінки та особи похилого віку, які не мають працездатних членів сім’ї в населеному пункті проживання (одинокі);

- інші особи, які не можуть самостійно пересуватися, якщо вони не мають працездатних членів сім’ї в населеному пункті проживання (одинокі).

25 червня 2018 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Кіруцака Є.І. проведено перше засідання робочої групи. Відповідно до Порядку, всім членам робочої групи, за напрямком своєї діяльності, було надано доручення визначити осіб, які відносяться до будь-якої зазначеної категорії, провести оцінювання потреби їх життєзабезпечення та надати списки таких осіб секретарю робочої групи для узагальнення інформації.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора