Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Профілактичний рейд

Дата: 05.05.2018 10:36
Кількість переглядів: 703

03.05.2018 року директором Великоновосілківського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кузічевою Т.В., начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Луценко А.С., начальником відділу центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Хараманом В.С., інспектором сектору з ювенальної превенції Великоновосілківського відділення поліції Харою Л.Д., головним спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації Балабан В.В., класним керівником Великоновосілківської гімназії з ЗОШ І ступеня Наваліхіною А.О. відвідані 3 родини на території

Великоновосілківської сільської ради.

Проаналізовані умови проживання, виховання, розвитку дітей. Батькам надані необхідні консультації, проведені бесіди, щодо ведення здорового способу життя, створення належних умов для виховання дитини, санітарного стану в будинку, виконання батьківських обов’язків.

Складені акти обстеження умов проживання родин, надані рекомендації та терміни для усунення недоліків. Батьків попереджено про адміністративну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Робота з сім’ями триває.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора