Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про роботу фахівців Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Дата: 21.05.2018 10:37
Кількість переглядів: 620

14.05.2018 року фахівцем із соціальної роботи Нікітіною І.В. у Роздольненському дитячому навчальному закладі ясла-садку проведено лекцію на тему: «Я – дитина і маю право».

Захід проведено з метою ознайомлення дітей із міжнародно-правовими стандартами прав дитини, поняттям прав дитини та розкрити їх зміст, розвити у дітей впевненість, виховати правову свідомість та громадянську позицію.

Охоплено 20 осіб.

15.05.2018 року фахівцем із соціальної роботи Нікітіною І.В. на території Роздольненської сільської ради, серед сімей які перебувають у складних життєвих обставинах, до Всеукраїнського дня сім’ї проведено бесіду на тему: «Важливість сімейних традицій та цінностей» з метою поглиблення розуміння питань родини, об’єднання можливостей різних країн для вирішення всіх найсерйозніших питань, пов’язаних із сім’єю.

Батьки отримали навички щодо формування позитивних сімейних традицій та цінностей в своїх родинах.

Охоплено 17 осіб.

16.05.2018 року фахівцем із соціальної роботи Яцун Н.І. у Новопетриківській ЗОШ І-ІІ ступенів серед учнів 1-2 класів проведено бесіду на тему: «Рідний край, де ми живемо, Україною зовемо!».

Захід проведено з метою розширити і поглибити поняття про те, що «Я – громадянин України», розвити українське мовлення дітей та інтерес до школи, знань, розширити кругозір, сформувати громадські якості, патріотизм, людяність, працьовитість, виховати любов і повагу до Батьківщини – України, її символів, традицій, обрядів.

Охоплено 18 осіб.

16.05.2018 року фахівцем із соціальної роботи Тохтаровою Т.П. у Костянтинопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів серед учнів 2-4 класів проведено бесіду на тему: «Згубні звички – знак біди».

Захід проведено з метою розповісти дітям, що багато шкідливих звичок набувають характер залежності, тобто людина знає про шкоду звички, але не може від неї позбутися. Запевнити школярів, що шкідливі звички (куріння, алкоголізм, наркоманія, токсикоманія) – це згубні звички, які приносять біду.

Охоплено 22 особи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора