Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Робоча нарада щодо підготовки матеріалів для участі в екологічному форумі «Екологія промислового регіону»

Переглядів: 418

14.08.2018 року в.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. провів  робочу нараду щодо підготовки матеріалів для участі в екологічному форумі «Екологія промислового регіону» за участю заступника голови райдержадміністрації Кіруцака Є.І., керівника апарату райдержадміністрації Чаган Т.А., в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Садовниченко В.В., головного спеціаліста з питань екології та природних ресурсів райдержадміністрації Опоки В.В.

З метою належного представлення Великоновосілківського району на екологічному форумі обговорені питання з підготовлення матеріалів: буклетів екологічної тематики району, виставкових банерів, на яких потрібно розкрити основні напрямки природоохоронної діяльності (вода, відходи, природно-заповідний фонд еко-виховання та еко-туризм, водні ресурси, атмосферне повітря і моніторинг, та у разі впровадження – відновлювальна енергія), які повинні висвітлювати проблематику, шляхи вирішення та їх реалізацію, трансляцію екологічних презентацій на плазмовій панелі.

За результатами спільного обговорення зазначених питань відібрано відеоролики, визначено кількість та формат буклетів.

В.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. надав доручення відповідним посадовим особам забезпечити роздруківку буклетів та підготувати макети виставкових банерів.« повернутися до списку новин