Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про запобігання крадіжок повітряних ліній електропередач

Дата: 22.05.2018 09:45
Кількість переглядів: 673

По землях нашого району проходять повітряні лінії електропередач ПЛ-330 кВ «КуТЕС – Запорізька 750 №1,2 та ПЛ – 750 кВ «Південнодонбаська - Донбаська» які знаходяться в обслуговуванні Маріупольського ремонтно-експлуатаційного центру Дніпровської ЕС.

Наша область насичена великою кількістю енергетичних об’єктів. Це підстанції і повітряні лінії електропередачі, які постійно знаходяться під напругою. Електроенергія – наш перший помічник в праці та побуті. При ушкодженні повітряних ліній електропередачі унаслідок недотримання населенням правил охорони електричних мереж з метою розкрадання елементів енергетичного устаткування можуть створити реальні загрози життю та здоров’ю людей.

Ушкодження повітряних ліній електропередачі може привести до припинення подання електроенергії підприємствам промисловості, транспорту, зв’язку, телебачення, теплопостачання, водопостачання та каналізації, лікарням, шкільним та дошкільним установам, житловим будинкам та іншими споживачами електроенергії. Відновлення працездатності пошкодженого електроустаткування може затягнутися  на тривалий час.

Від стану ПЛ 220-750 кВ Маріупольського ремонтно-експлуатаційного центру залежить надійне електропостачання південної частини Донецької області, у тому числі безперебійна робота металургійних комбінатів міста Маріуполь.

У зв’язку з випадками крадіжок металевих куточків і елементів конструкції опор ПЛ 220-750 кВ, що почастішали, зазначаємо, що крадіжки елементів конструкції опор ставлять під загрозу нормальну роботу електромереж, а також може привести до їх ушкодження, нещасний випадок серед населення і знеструмленню населених пунктів та підприємств.

Умисне ушкодження або руйнування об’єктів електроенергетики, якщо ці дії привели або можуть привести до порушення нормальної роботи цих об’єктів, або послужили причиною небезпеки для життя людей, спричиняє за собою кримінальну відповідальність згідно законодавства України.

У разі обриву (провисання) дротів, ушкодження опор, низових пожеж просимо повідомляти за адресою: м. Маріуполь, вул. Войніч, 2, Маріупольський ремонтно-експлуатаційний центр, телефони: (0629) 40-84-04 (диспетчер), (0629) 51-11-99 (приймальня). Прохання відповіді надсилати на наступну адресу: mmes.sllin@ukr.net.

 

З повагою, Директор Маріупольського ремонтно-експлуатаційного центру

ВП «Дніпровська ЕС» ДП «НЕК «Укренерго» Барвінський М.О.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора