Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Міжнародний проект «Я-Українка»

Дата: 21.03.2018 10:46
Кількість переглядів: 751

З метою гідного представлення та об’єднання українських жінок, які присвятили своє життя боротьбі за кращу долю України, відродженню, звеличенню нашої рідної землі добрими справами, Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» започаткував Міжнародний проект «Я-Українка».

Великоновосілківська районна державна адміністрація долучилася до зазначеного Проекту та подала до Донецької обласної державної адміністрації кандидатури для участі:

1. Соломка Ольга Олександрівна – приватний підприємець, партнер компанії «Нова Пошта» на території Великоновосілківського району. Здійснює активну волонтерську діяльність з моменту початку в країні АТО. Організовує та активно бере участь у громадських заходах.

2. Авілова Олена Василівна – директор Великоновосілківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2. Учасник програми професійного зростання «Інтеграція освіти в галузі права до шкільної системи України» (Франція). Активний учасник методичних обласних заходів. Член журі фахових конкурсів районного, обласного, всеукраїнського рівнів. Автор методичного посібника «Крок за кроком до вдосконалення виховної роботи».

Після розгляду поданих заявок та обрання переможців, 02 червня 2018 року відбудеться заключна частина Міжнародного проекту. На урочистому засіданні переможцям буде присвоєне народне звання «Берегиня України» з врученням ордену, грамоти «За особистий внесок у розвиток України та вірність нації», а також Книги Пошани «Я-Українка», сторінки якої розкажуть про жінок, які поєднали наполегливу працю і любов до України для блага та розвитку нації.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора