Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 26.10.2018 10:47
Кількість переглядів: 624

25 жовтня 2018 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Алчієва О.С. проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації.

В рамках наради затверджено Комплексний план дій Великоновосілківської районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, районних управлінь у разі виникнення надзвичайних ситуацій в умовах різкої зміни погодних умов, небезпечних гідрометеорологічних явищ осінньо-зимового періоду 2018-2019 років на території району.

Комплексний план містить ряд заходів, направлених на попередження та ліквідацію надзвичайних ситуацій у разі їх виникнення.

Сільським та селищному головам, причетним до виконання Плану керівникам районних управлінь, організацій, підприємств, рекомендовано, а управлінням райдержадміністрації доручено забезпечити підвищення організаторської роботи щодо виконання вимог Кодексу цивільного захисту України у осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Головам селищної та сільських рад рекомендовано забезпечити заходи щодо складення договорів на виконання робіт з розчистки доріг комунальної власності на підвідомчих територіях від снігових заметів.

Філії «Автодор № 1» ДП «Донецький облавтодор», головам селищної та сільських рад рекомендовано організувати роботу щодо попередження та своєчасної ліквідації аварійних ситуацій, пов’язаних з падінням зелених і засохлих насаджень біля автошляхів, снігових заметів, ожеледиці на підвідомчих територіях, а також своєчасної розчистки і посипки тротуарів за необхідністю.

Обговорено питання залучення автономних джерел електропостачання у випадку відключення електроживлення найбільш уразливих категорій споживачів (лікарні, дитячі садки, школи, котельні, інші об’єкти життєзабезпечення). Загальноосвітні навчальні заклади району забезпечено мото-помпами та генераторами, що будуть використані в разі суттєвого погіршення погодних умов або проблем з електропостачанням.

Членами комісії затверджено:

  • Перелік потенційно небезпечних об’єктів розташованих на території району;

  • форму 1/рхз довдки про зміни ступеня хімічної небезпеки та форму 2 рхз про класифікацію адміністративно-територіальних одиниць в районі;

  • Порядок взаємодії місцевого органу виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та аварійно-рятувальних формувань під час організації та проведення демеркуризації у разі виявлення на території району ртуті (відходів, які містять сполуки ртуті) та визначено місце тимчасового зберігання ртуті.

Також уточнено перелік місць знищення боєприпасів та інших вибухонебезпечних предметів.

З метою організації своєчасної підготовки до оперативного реагування на надзвичайні ситуації, характерні для осінньо-зимового періоду, проведено штабне тренування з органами управління та силами цивільного захисту місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту за темою: «Організація роботи місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, під час загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у складних умовах осінньо-зимового періоду».

За інформацією селищного та сільських голів, на території району планується розгортання 26 пунктів обігріву з подальшим облаштуванням до мінімальних потреб життєзабезпечення (тепле приміщення, чай, ковдра та інше).

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора