Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Семінар з питань організації та проведення у 2017/2018 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у Великоновосілківському районі

Дата: 15.03.2018 10:48
Кількість переглядів: 766

14 березня 2018 року на базі Великоновосілківської гімназії з ЗОШ І ступеня відбувся семінар з питань організації та проведення у 2017/2018 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у Великоновосілківському районі.

За попередньо наданими заявками у І (районному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») планують взяти участь 20 закладів загальної середньої освіти району, що становить понад 400 учасників.

На семінарі були визначені терміни проведення заходу. Так, у поточному навчальному році змагання будуть проходити з 04 по 06 травня. Місце проведення – ДОЦ «Дружба» села Нескучне.

Керуючись наказом Міністерства освіти і науки України від 18 вересня 2018 року №1278 «Про проведення у 2017/2018 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» та наказом Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді від 20 лютого 2018 року «Про затвердження Типових правил та умов проведення і конкурсів шкільного, І (районного (міського), ІІ (обласного та Київського міського) і ІІІ (Всеукраїнського) етапів гри «Сокіл» («Джура»)» програма змагань І етапу буде складатись з 5 комплексів:

  1. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО-МИСТЕЦЬКИЙ КОМПЛЕКС «КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ»: творчо-мистецький звіт «Ватра» («Слава Героям»), інтелектуальна гра-вікторина «Відун», конкурс звітів «Добре діло».
  2. ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС «КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ»: козацька забава «Перетягування линви», звитяжні змагання «Лава на лаву».
  3. ТУРИСТСЬКО-СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС «КОЗАЦЬКИМИ СТЕЖКАМИ»: комбінована туристсько-спортивна естафета «Смуга перешкод», спортивне орієнтування в заданому напрямку за козацькою легендою.
  4. ВІЙСЬКОВО-ПРИКЛАДНИЙ КОМПЛЕКС «КОЗАЦЬКА ЗВИТЯГА»: конкурс строю та пісні «Впоряд», стрільба із пневматичної зброї, таборування («Бівак»).
  5. МЕДИЧНО-РЯТУВАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС «КОЗАЦЬКА БЕЗПЕКА»: надання першої долікарської допомоги та транспортування потерпілого «Рятівник».

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора