Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

АНОНС! Національна практична конференція «Малий та середній бізнес Донеччини: наявні можливості та перспективи сталого розвитку»

Дата: 20.11.2018 10:54
Кількість переглядів: 462

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки, 6 грудня 2018 року в м. Краматорськ відбудеться національна практична конференція «Малий та середній бізнес Донеччини: наявні можливості та перспективи сталого розвитку».

Основною метою конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу для активізації його участі в процесі оновлення економіки Донецької області. Під час конференції обговорюватимуться наступні питання:

  • аналіз існуючих проблем та перспективи розвитку малого і середнього бізнесу пріоритетних галузей економіки;

  • визначення пріоритетних напрямків, механізмів, інструментів державної та міжнародної підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу;

  • надання сприяння по залученню інвестицій малого і середнього бізнесу;

  • презентації ефективних практик та успішного досвіду з питань розвитку підприємництва та інше.

Конференція стане майданчиком для обміну досвідом, ефективним інструментом зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв’язків та ділових контактів.

Оформлення заявок щодо участі у конференції просимо надати до 27 листопада 2018 року Управлінню економіки, розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу Великоновосілківської райдержадміністрації.

 

Запрошуємо Вас прийняти участь у конференції!!!

 

За більш детальною інформацією звертайтесь до Управління економіки, розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу Великоновосілківської райдержадміністрації за тел. (06243)22-0-82, (050)863-21-10, (098)228-00-16

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора