Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Відбувся виїзний прийом "мобільного соціального офісу"

Переглядів: 162

14 березня 2019 року відбувся виїзний прийом  «мобільного соціального офісу» у Євгенівській та Керменчицькій сільських радах.

У роботі «мобільного соціального офісу» взяли участь представники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Великоновосілківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області.

Громадяни звертались з питаннями: призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання  твердого пічного побутового палива, надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, призначення пенсій у зв’язку зі змінами до чинного законодавства України та інші.

В результаті виїзду 16 громадянам  надано роз’яснення, що стосуються соціального захисту населення. Від 4 громадян були отримані заяви про призначення різних видів соціальної допомоги та житлової субсидії.

« повернутися до списку новин