Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Дата: 31.08.2018 10:56
Кількість переглядів: 549

У Великоновосілківському районі активно ведеться робота з вирішення проблеми сьогодення - легалізація трудових відносин та заробітної плати.

30.08.2018 року в.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. провів чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На засідання були запрошені суб’єкти підприємницької діяльності, які здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі, а саме: Дігтяренко О.В., Халабузар Є.І., Лєвтєров О.А., Антонова І.О., Кудерко А.О., Єрмакович О.С., Шапарний С.Д., Слизь О.А., Алексєєва А.М., Мясненко Т.А.

Відкриваючи засідання, Олександр Сергійович наголосив, що головною метою проведення зустрічей з суб’єктами підприємницької діяльності є забезпечення виконання гарантій з оплати праці, зростання рівня середнього заробітку працівників, детінізації трудових відносин, адже від рівня заробітної плати найманих працівників залежать надходження податку на доходи фізичних осіб, який є основним джерелом наповнення місцевого бюджету.

З кожним підприємцем проведено бесіду щодо недопущення фактів використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин, попереджено про відповідальність за порушення законодавства про працю. Окремим підприємцям встановлено строк до 10.09.2018 року впорядкувати стосунки з найманими працівниками відповідно до чинного законодавства та збільшити рівень заробітної плати.

Підсумовуючи засідання, в.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. підкреслив, якщо суб’єкти підприємницької діяльності не відреагують на зауваження членів робочої групи, з цих причин буде направлено повідомлення про існуючі факти порушення законодавства до Головного управління Держпраці у Донецькій області.

Зазначаємо, що після проведення попереднього засідання робочої групи (16.08.2018 року) підприємцями офіційно працевлаштовані 6 осіб.

Як зауважив в.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С., проведена робота приносить позитивні результати. Робоча група продовжує активну роботу у цьому напрямку, членами проводиться регулярний моніторинг діяльності суб’єктів підприємницької діяльності. Також,  до засідання робочої групи будуть залучені представники поліції та прокуратури.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора