Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Робоча нарада з питань соціального спрямування

Дата: 12.02.2019 10:58
Кількість переглядів: 365

11 лютого 2019 року голова районної державної адміністрації Ганна Ященко провела робочу нараду щодо ряду соціальних питань, з метою покращення рівня життя населення Великоновосілківщини.
Нарада відбулась задля розробки пропозицій для розгляду на наступній сесії районної ради, а саме: надання матеріальної допомоги тяжко та онко-хворим внаслідок Чорнобильської аварії, допомога громадянам з вадами зору, створення в Великоновосілківському районі реабілітаційного центру для людей з інвалідністю, виділення коштів для фінансування пільгового зв’язку, а також відшкодування перевізникам витрат за пільгове перевезення автомобільним транспортом.
У ході жвавого обговорення присутні зійшлися на думці, що лише спільними виваженими рішеннями можна ефективно вирішити посталі питання. У будь-якому разі, необхідно вжити всіх можливих заходів, аби пільговики, зокрема люди з інвалідністю, ветерани війни, чорнобильці, діти-сироти, учасники АТО та інші, могли скористатися своїм правом на якісний соціальний захист від держави.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора