Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Засідання комісії

Дата: 05.05.2018 11:01
Кількість переглядів: 615

Під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Кіруцака Є.І. проведено засідання комісії з питань транспорту та безпеки дорожнього руху.

Членами комісії розглянуті питання щодо ходу проведення ремонту автодоріг загального користування району, санітарного очищення і вирубки порослі вздовж комунальних доріг та доріг загального користування району, обмеження пересування великовагового транспорту по території району, стану дитячого дорожнього травматизму та викладання в учбових закладах правил поведінки дітей на дорогах.

Також до членів комісії звернувся директор Великоновосілківського професійного ліцею з проханням посприяти у вирішенні питання щодо встановлення пристроїв примусового зниження швидкості на дорозі біля учбового закладу.

За результатами розгляду питань вирішено:

- підготувати клопотання до Департаменту промисловості та базових галузей облдержадміністрації щодо встановлення знаків покажчиків до населених пунктів Шевченко, Піддубне та інших;

- погодити з відділом безпеки дорожнього руху управління патрульної служби у м. Маріуполь схеми встановлення пристроїв примусового зниження швидкості біля Великоновосілківського професійного ліцею, знаків обмеження руху великовагового транспорту. Підготувати перелік закладів освіти де доцільно встановити дані пристрої;

- рекомендувати філії «Автодор №1» ДП «Донецький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України»», селищній та сільським радам розглянути можливість провести роботи з очищення узбіч доріг загального користування та комунальної власності від порослі та дерев;

- в закладах освіти спільно із співробітниками Великоновосілківського відділення поліції Волноваського ВП ГУНП в Донецькій області провести заняття з учнями з питання правил поведінки на дорозі.

Зазначаємо, що виконання робіт з поточного ремонту автодоріг загального користування знаходиться під постійним контролем керівництва райдержадміністрації та виконується згідно затвердженого Плану виконання роботи з поточного (дрібного) ремонту та експлуатаційного управління автодоріг загального користування місцевого значення по Великоновосілківському районі Донецької області.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора