Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

«Джура» - перший етап

Переглядів: 294

2 травня 2019 року на території Дитячого оздоровчого центру «Дружба» в селі Нескучне урочисто дано старт триденному районному етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), до котрого долучилися учні 16 шкіл Великоновосілківського району.

Учасників змагань привітав та разом з представником минулорічних переможців підняв Державний прапор на центральному майданчику табору перший заступник голови РДА Олександр Алчієв. Вітаючи спортивну молодь, Олександр Сергійович висловив переконання, що цьогорічні старти та випробування збагатять найкращі традиції і засвідчать торжество здорового способу життя, слугуватимуть гарту юнаків та дівчат.

Впродовж 2-4 травня на рої очікує випробування у численних етапах: «Впоряд»; туристсько-спортивна смуга перешкод; спортивне орієнтування в заданому напрямку за козацькою легендою; звитяжні змагання «Лава на лаву»; перетягування линви; інтелектуальні змагання «Відун»; «Рятівник»; стрільба з пневматичної зброї; творчо-мистецький конкурс «Ватра».

Учасники Гри мають продемонструвати козацький вишкіл, гарні знання з історії України, силу, мужність, вміння діяти колективно, влучність та наполегливу боротьбу в змаганнях.

Всі рої розмістилися у наметовому містечку. Помешкання кожного рою оформлені креативно. На багаттях готуватимуться запашні страви. А у вечері молодь чекає цікавий відпочинок під відкритим небом, який вони будуть часто згадувати.

 « повернутися до списку новин