Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Програма надання благодійної допомоги внутрішньо переміщеним особам України

Дата: 21.01.2019 11:04
Кількість переглядів: 943

Благодійна Організація «Міжнародний Благодійний Фонд «Спілка Українців Америки» заснована 2018 року, Благодійним Фондом «UA Foundation,Inc.» Сполучені Штати Америки, з метою надання благодійної допомоги, внутрішньо переміщеним особам з Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим.

Створення організації – це відповідь на виклики сьогодення, пов’язані з військовими діями на Сході України та ескалацією Автономної Республіки Крим, державою агресором – Російською Федерацією.

Діяльність Фонду направлена на задоволення та захист законних прав і свобод внутрішньо переміщених громадян України. Втілюється шляхом реалізації комплексу заходів та програм для забезпечення їх житлом.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ

  • Всебічне сприяння та благодійна допомога внутрішньо переміщеним громадянам, які вимушені залишити місця свого постійного проживання, внаслідок збройної агресії Російської Федерації на території України.
  • Впровадження та реалізація власних благодійних програм в напрямку допомоги внутрішньо переміщеним особам.
  • Сприяння розвитку міжнародних відносин, взаємозв’язків та співробітництва з іншими фундаціями й фізичними особами в Україні і за її межами в сфері надання допомоги постраждалим від воєнних дій, обміну досвідом, співпраці, взаємодії, вивченню прогресивних, практичних методик.
  • Здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства, підвищення соціальної активності та відповідальності громадян, зміцнення соціального партнерства.
  • Підтримка формування і поширення в суспільстві високої загальнолюдської моралі, ідеалів гуманізму, практичного милосердя.

ПРОГРАМА ФОНДУ

Надання благодійної допомоги внутрішньо переміщеним громадянам з Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим БЛАГОДІЙНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ "МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "СПІЛКА УКРАЇНЦІВ АМЕРИКИ" викликана гострою необхідністю, у зв`язку з військовими діями держави агресора – Російської Федерації, адже внутрішньо переміщені громадяни були вимушені залишити місце свого постійного проживання через загрозу життю й здоров`ю їм та членам їх родин і переїхати на постійне місце проживання в інший регіон країни.

Програма є комплексом затверджених заходів, які передбачають реалізацію Проекту будівництва індивідуального житла на неокупованій території України для внутрішньо переміщених осіб та членів їх сімей.

МЕТА ПРОГРАМИ

Допомога внутрішньо переміщеним громадянам (особам) з Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим в будівництві на неокупованій території України індивідуального житлового будинку для своєї родини, який після введення його в експлуатацію переходить у його законну власність. Програма визначає організаційно-фінансові основи процесу надання Благодійником благодійної допомоги для внутрішньо переміщених громадян (осіб) з Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим, які пройшли процес відбору, співбесіди та підписання Договору. Строк дії програми з 01 грудня 2018 року по 30 листопада 2021 року включно.

ОДЕРЖУВАЧІ ДОПОМОГИ

Одержувачами є фізичні особи внутрішньо переміщені громадяни з Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим, які були вимушені залишити місця свого постійного проживання у зв`язку з військовими діями держави агресора Російської Федерації, що не досягли пенсійного віку та з якими було укладено Договір про надання благодійної допомоги. Благодійником заплановано надати благодійну допомогу, в межах фінансування даної Програми - та охопити близько 800-т (восьмисот) учасників.

НАДАННЯ БЛАГОДІЙНОЇ ДОПОМОГИ
  • - Благодійна допомога надається в безготівковій формі в розмірі та терміни, які визначені відповідним Договором.
  • - Благодійна допомога перераховується на банківський рахунок Одержувача.
  • - на підставі Договору та проектно-кошторисної документації.

Детальна інформація за посиланням: http://ua-foundation.org.ua/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора