Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Засідання колегії райдержадміністрації

Дата: 27.09.2018 11:06
Кількість переглядів: 609

26.09.2018 року голова Великоновосілківської райдержадміністрації Ященко Ганна Анатоліївна провела засідання колегії райдержадміністрації.

На колегію запрошені члени колегії, начальники відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідальні працівники районної ради, керівники установ та організацій району, районних відділень міністерств і центральних органів виконавчої влади, селищний та сільські голови, директори загальноосвітніх закладів району, прокурор району.

Ганна Анатоліївна привітала присутніх та відкрила засідання колегії, яке розпочато звучанням та виконанням Державного Гімну України.

На розгляд та обговорення колегії винесені наступні питання:

1. Про підсумки роботи управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації за 2017 – 2018 навчальний рік та перспективи на 2018 - 2019 навчальний рік.

2. Про виконання заходів щодо оздоровлення дітей та учнівської молоді влітку 2018 року у Великоновосілківському районі.

Доповіла: Пархом Т.І. - начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

За результатами надано доручення:

  • Спрямувати роботу управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на створення умов для забезпечення рівного доступу громадян до якісної освіти, для реалізації державних освітніх стандартів, сучасних підходів до організації навчання, виховання і розвитку особистості, на підвищення якості надання освітніх послуг в умовах переходу до Нової української школи;

  • Забезпечити навчання й розвиток дітей з особливими освітніми потребами в умовах запровадження моделі інклюзивної освіти в дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних закладах освіти. Створювати умови для доступності освітніх послуг дітям з особливими потребами, уможливлювати інклюзивну освіту для дітей з особливими потребами;

  • Створити сприятливі умови для залучення молодих спеціалістів для роботи в закладах освіти району;

  • Постійно оновлювати районний банк даних дітей пільгових категорій;

  • Продовжити оздоровлення дітей пільгових категорій, які потребують соціальної уваги та підтримки за наданими путівками департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації;

  • Продовжити в 2019 році реалізацію механізму «Часткового відшкодування вартості путівок дитячим закладам оздоровлення та відпочинку Донецької області за послуги з оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми»;

  • Провести моніторинг щодо якості перебування дітей в літніх таборах;

  • Директорам загальноосвітніх закладів району провести роботу з оформлення куточків з портретами українських видатних людей та діячів району;

  • Провести дієву роботу по збільшенню результативності учнів по ЗНО.

Також, з питання щодо оздоровлення дітей в дитячому оздоровчому центрі «Дружба» доповів директор центру  Антюхов С.В.

Директору дитячого оздоровчого центру «Дружба» Антюхову С.В. рекомендовано надати пропозиції щодо проведення роботи з покрашення умов відпочинку дітей у центрі.

3. Про роботу Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Доповіла: Кузічева Т.В. - директор Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

За результатами рекомендовано: активізувати роботу щодо здійснення інформаційно-рекламної кампанії стосовно підбору кандидатів в прийомні батьки, батьки-вихователі, створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, та направлення їх до регіонального Центру на навчання; активізувати пошук волонтерських організацій для співпраці.

4. Про роботу територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Великоновосілківського району Донецької області.

Доповів: Папазов О.І. - заступник директора територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Великоновосілківського району.

Рекомендовано продовжити роботу з підвищення професійного та освітнього рівня працівників територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Великоновосілківського району Донецької області.

5. Про хід виконання основних заходів Програми імунопрофілактики населення Великоновосілківського району на 2016 – 2020 роки.

Доповіла: Балабан Є.К. - головний лікар КЛПУ Великоновосілківська центральна районна лікарня.

Рекомендовано продовжувати здійснювати основні заходи щодо профілактики та боротьби з вакцинокерованими інфекціями.

Підсумовуючи засідання колегії, голова Великоновосілківської райдержадміністрації Ященко Ганна Анатоліївна закликала присутніх до конструктивних ініціатив, плідної та ефективної роботи на благо району.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора