Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Шановні жителі Великоновосілківського району!

Переглядів: 250

Від щирого серця вітаємо Вас із одним з найважливіших державних свят – Днем Конституції України, який символічно відзначаємо разом з Днем молоді!

Основний Закон став не просто головним правовим документом, а й реальною основою розбудови незалежної демократичної країни. Але тільки разом, спільно ми зможемо здолати труднощі, уникнути помилок, досягти поставленої мети. Творення кращого життя - справа кожного з нас. Нехай вистачить у нас сили, впевненості, мужності й розуму на всі важливі справи.    

Дорога наша молодь! Саме вам - сьогоднішнім школярам, студентам, молодим фахівцям - вирішувати, яким буде завтрашній день нашої країни. Дуже важливо, коли вже сьогодні ви займаєте активну соціальну позицію, вмієте відстоювати свої принципи і погляди, приймаєте участь у волонтерському русі.

Націленість на отримання освіти, серйозне ставлення до професії служать основою ваших успіхів і авторитету в майбутньому. Хотілося б щоб Ваші мрії, цілі реалізувалися і разом з ними втілилися в життя пріоритетні завдання України. У День молоді бажаємо вам щастя, успіхів і прекрасного настрою!

Нехай збудуться всі ваші мрії і реалізуються найсміливіші плани!

Від щирого серця зичимо всім великоновосілківцям міцного здоров'я, творчих здобутків, щастя, добробуту, бадьорості духу та впевненості у безхмарне конституційне майбутнє України.

 

 

З повагою,

Великоновосілківська районна державна адміністрація

                                                                                  « повернутися до списку новин