Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Засідання колегії райдержадміністрації

Дата: 18.01.2019 11:16
Кількість переглядів: 392

18 січня 2019 року під керівництвом голови райдержадміністрації Ганни Ященко проведено чергове засідання колегії райдержадміністрації. На порядок денний винесено наступні питання:

  1. Про стан виконання у 2018 році заходів Програми зайнятості населення Великоновосілківського району на 2018 – 2020 роки.
  2. Про підсумки роботи щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду України на території Великоновосілківського району у 2018 році.
  3. Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації, органах виконавчої влади і в органах місцевого самоврядування у Великоновосілківському районі за 2018 рік.
  4. Про роботу Центру надання адміністративних послуг Великоновосілківської райдержадміністрації за 2018 рік.
  5. Про підсумки роботи архівного відділу Великоновосілківської райдержадміністрації за 2018 рік.

Розглядаючи кожне питання, голова райдержадміністрації Ганна Ященко та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи.

Підсумовуючи розглянуті питання, голова райдержадміністрації висловила побажання покращити роботу і взаємодію між установами, організаціями району, селищною та сільськими радами, адже спільна робота має бути спрямована на єдину мету – підвищення соціально-економічного розвитку району та рівня життя його жителів.

Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, члени колегії, із врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, прийняли відповідні рішення з кожного із винесених на порядок денний засідання колегії питань.

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора