Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Виїзний прийом громадян на території Шевченківської сільської ради

Дата: 04.09.2018 11:20
Кількість переглядів: 660

03.09.2018 року заступник голови районної державної адміністрації Кіруцак Є.І. провів виїзний прийом громадян на території Шевченківської сільської ради з метою поспілкуватись з населенням та допомогти у вирішенні проблемних питань.

На виїзному прийомі жителі громади порушували питання стосовно виплати грошової допомоги на дітей, над якими встановлено опіку/піклування; виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 2,0 га.

На поставлені питання місцеві жителі отримали ґрунтовні відповіді і рекомендації, також, Євген Іванович надав доручення керівникам відповідних служб надати відповідь заявникам та взяв під особистий контроль виконання.

Під час виїзного прийому громадян Кіруцак Євген Іванович поспілкувався з Шевченківським сільським головою Білянським Олегом Георгійовичем по питаннях соціально-економічного розвитку територіальної громади. Спільно відвідали дошкільний навчальний заклад, сільський будинок культури та оглянули хід проведення капітального ремонту приміщення, в якому планується відкриття молодіжного центру для молоді та дітей «Ореон».

Як вже зазначалось раніше, для проведення капітального ремонту приміщення з місцевого бюджету виділено 200,0 тис. грн,  та розпочато ремонтні роботи приміщення. За рахунок коштів обласного бюджету для молодіжного центру буде придбано меблі, сучасне технічне обладнання, ігрове та спортивне обладнання.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора