Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Засідання постійних комісій при райдержадміністрації

Переглядів: 297

07.03. 2019 року заступник голови райдержадміністрації Кіруцак Є.І. провів засідання комісії з питань надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

На порядку денному розглянуто 9 заяв. За результатами обговорення вирішено призначити субсидію усім заявникам.

07.03.2019 року заступник голови райдержадміністрації Кіруцак Є.І. провів засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Членами комісії розглянуто 37 заяв щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. За результатами розгляду документів 30 громадянам даної категорії призначено соціальні виплати, 7 громадянам відмовлено оскільки в ході перевірки не було підтверджено їх фактичне проживання на території Великоновосілківського району.

07.03.2019 року заступник голови райдержадміністрації Кіруцак Є.І. провів засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

В ході засідання розглянуто 2 заяви. За результатами розгляду допомогу призначено обом заявникам.« повернутися до списку новин