Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Зустріч з прийомними батьками з питань створення на базі прийомних сімей дитячих будинків сімейного типу

Дата: 26.04.2018 11:23
Кількість переглядів: 686

25 квітня 2018 року начальник служби у справах дітей Великоновосілківської райдержадміністрації Луценко А.С., спільно з директором Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кузічевою Т.В., провела робочу зустріч з прийомними батьками з питання створення дитячого будинку сімейного типу на базі прийомних сімей.

В ході робочої зустрічі обговорені питання щодо нормативно-правового регулювання створення та функціонування ПС/ДБСТ, їх соціального супроводження, механізму співпраці суб’єктів соціальної роботи з питань здійснення контролю за умовами утримання і виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях, соціального супроводження прийомних сімей.

Прийомні батьки були додатково попереджені про встановлену законодавством України адміністративну та кримінальну відповідальність, до якої можуть бути притягнені прийомні батьки у разі виникнення негативних випадків у прийомних сім’ях. Прийомні батьки мали можливість задати питання, які для них є сьогоденними.

На сьогоднішній день у Великоновосілківському районі функціонує 7 прийомних сімей, в яких виховується 16 прийомних дітей.

Зробіть життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, щасливим, огорніть їх батьківською  любов’ю та сімейним затишком!

Звертаємо увагу осіб, які мають бажання стати батьками-вихователями, за детальною інформацією та методичними рекомендаціями можна звернутися до служби у справах дітей Великоновосілківської райдержадміністрації – (06243) 21399, Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – (06243) 21669, або за адресою: смт Велика Новосілка, вул. Шкільна, 42.

 

Завідувач сектору опіки та піклування служби у справах дітей

Великоновосілківської райдержадміністрації Брянцева Т.О.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора