Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Урядова програма

Дата: 21.03.2018 11:30
Кількість переглядів: 579

В Україні реалізується Урядова програма надання сільськогосподарським товаровиробникам 25% компенсації вартості (без урахування податку на додану вартість) придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва в рамках Постанови №130 Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 р., якою затверджено «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва».

Згідно даної Урядової програми на 2018 рік передбачено 945 млн. грн. у рамках держбюджету для підтримки агровиробників, в тому числі компенсація надаватиметься і за техніку та обладнання, яка буде придбаватися в кредит та прийматися при цьому в заставу.

                                                                                             

Обов’язкові умови для участі у програмі 2018 року:

1. 25% компенсації надається за придбання в період із 01 січня 2018 року по 30 листопада 2018 року (включно) техніки та обладнання, що входять до затвердженого Переліку вітчизняної техніки та обладнання, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету. Перелік включає 60 українських заводів-виробників та понад 2 000 одиниць техніки та обладнання.

 

2. Одержувачами бюджетних коштів можуть бути юридичні особи та фізичні особи – підприємці, основною діяльністю яких є постачання сільськогосподарських товарів (за визначенням, наведеним у пункті 2.15 статті 2 Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України»), вироблених ними на власних або орендованих основних засобах, за умови, що питома вага вартості таких сільськогосподарських товарів становить не менше 75% вартості всіх товарів, поставлених такими юридичними та фізичними особами протягом попередніх 12 послідовних звітних податкових періодів сукупно.

3. Одержувач бюджетних коштів не повинен бути банкрутом/не перебувати на стадії ліквідації/не мати відкритої справи про банкрутство/не мати простроченої заборгованості більше ніж за 6 місяців перед державним бюджетом, Пенсійним фондом України та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

 

Управління економіки, розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу Великоновосілківської райдержадміністрації

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора